WYKAZ CZŁONKÓW ZARZĄDU OKRĘGU PZW w SŁUPSKU
wybranych na XIII Okręgowym Zjeździe Delegatów PZW w dniu 12 lutego 2022 r.
Lp. | Nazwisko i imię | Funkcja | Koło PZW |
1 | Rudnik Teodor | Prezes | „Sandacz” Debrzno |
2 | Szczepański Marek | Wiceprezes ds. organizacyjnych | Dębnica Kaszubska |
3 | Dziemiańczyk Karol | Wiceprezes ds. zagospodarowania wód | Człuchów |
4 | Jakubowiak Tomasz | Wiceprezes ds. ochrony wód | „Wędkarz” Słupsk |
5 | Krauze Tomasz | Wiceprezes ds. inwestycji | „Karaś” Miastko |
6 | Kuczyński Adam | Skarbnik | Potęgowo |
7 | Kluk Piotr | Sekretarz | Bytów |
8 | Duszkiewicz Andrzej | Członek | „Lipień” Czarna Dąbrówka |
9 | Dwulit Krzysztof | Członek | Kępice |
10 | Gregorczyk Mateusz | Członek | Przechlewo |
11 | Markiewicz Mirosław | Członek | „Słupia” Słupsk |
12 | Rutkowski Stanisław | Członek | „Rybogryf” Trzebielino |
13 | Siwiec Mieczysław | Członek, Przewodniczący Rady ds. Młodzieży | Sławno |
14 | Sosnowski Leszek | Członek | „Kolejarz” Słupsk |
15 | Szablewski Bronisław | Członek | Miasto Lębork |
16 | Walkowiak Jan | Członek | Sławno |
17 | Wróż Jerzy | Członek | Czarne |
WYKAZ CZŁONKÓW OKRĘGOWEJ KOMISJI REWIZYJNEJ w SŁUPSKU
wybranych na XIII Okręgowym Zjeździe Delegatów PZW w dniu 12 lutego 2022 r.
Lp. | Nazwisko i imię | Funkcja | Koło PZW |
1 | ZABŁOCKI Marian | Przewodniczący OKR | „Karaś” Miastko |
2 | SZPILEWSKI Marian | Z-ca Przewodniczącego OKR | Siemirowice |
3 | WYSOCKI Piotr | Członek OKR | „Przyjezierze” Słupsk |
4 | GOSPODAREK Andrzej | Członek OKR | Konarzyny |
5 | GOSTOMCZYK Józef | Członek OKR | Bytów |
6 | KOWAL Józef | Członek OKR | „Lipień” Czarna Dąbrówka |
7 | PRYBA Mirosław | Członek OKR | Człuchów |
8 | SŁAWNY Włodzimierz | Członek OKR | „Słupia” Słupsk |
WYKAZ CZŁONKÓW OKRĘGOWEGO SĄDU KOLEŻEŃSKIEGO w SŁUPSKU
wybranych na XIII Okręgowym Zjeździe Delegatów PZW w dniu 12 lutego 2022 r.
Lp. | Nazwisko i imię | Funkcja | Koło PZW |
1 | Lubieński Jerzy | Przewodniczący OSK | „Karaś” Miastko |
2 | Polejowski Michał | Z-ca Przewodniczącego OSK | Cech Lębork |
3 | Karczewski Szymon | Sekretarz OSK | Miasto Lębork |
4 | Gajo Jan | Członek OSK | Przechlewo |
5 | Jagusz Kazimierz | Członek OSK | „Sandacz” Debrzno |
6 | Łunkiewicz Krzysztof | Członek OSK | „Leśnik” Warcino |
7 | Raczyński Janusz | Członek OSK | Sycewice |
8 | Szeremeta Łukasz | Członek OSK | Człuchów |
9 | Szerszeń Przemysław | Członek OSK | Człuchów |