Komisje egzaminacyjne na kartę wędkarską

Pliki do pobrania:

 

 

SKŁADY KOMISJI EGZAMINACYJNYCH POWOŁANYCH W KOŁACH PZW PRZEZ ZARZĄD OKRĘGU PZW W SŁUPSKU

 

KOMISJA EGZAMINACYJNA PRZY ZO PZW W SŁUPSKU

  1. Józef Janowski,
  2. Stanisław Szymański,
  3. Adam Kuczyński,
  4. Wojciech Sobiegraj.

 

MIASTO SŁUPSK

KOŁO PZW „KAPENA”  SŁUPSK

  1. Władysław Biłanicz
  2. Marek Piaskowski
  3. Zbigniew Jodko
  4. Wojciech Sobiegraj

KOŁO PZW „RZEMIEŚLNIK”  SŁUPSK

  1. Bednarek Tadeusz
  2. Orłowski Roman

KOŁO PZW „KOLEJARZ”  SŁUPSK

  1. Janusz Wojsznis
  2. Leszek Sosnowski

KOŁO PZW „SŁUPIA” SŁUPSK

  1. Romuald Mielniczuk
  2. Sławomir Wilcz
  3. Stanisław Bytowski
  4. Eugeniusz Friede

KOŁO PZW „SŁUPSK MIASTO”

  1. Wojcech Zygmunt – przewodniczący,
  2. Stecz Wiesław,
  3. Mozol Mirosław,
  4. Nurzyński Jerzy

KOŁO ZAKŁADOWE PZW „MZK SŁUPSK”

  1. Jarosław Bruździński
  2. Marek Cysewski
  3. Robert Puzyrewski

KOŁO PZW „PRZYJEZIERZE” SŁUPSK

  1. Pawiński Jacek
  2. Chabowski Henryk
  3. Kata Jan
  4. Kapusta Robert
  5. Czerwiński Janusz
  6. Kamiński Wojciech
  7. Mańkowski Wojciech
  8. Wysocki Tomasz
  9. Dymowski Stanisław
  10. Wysocki Piotr

KOŁO PZW „WĘDKARZ” SŁUPSK

  1. Zbigniew Adkonis
  2. Tadeusz Pawlicki
  3. Beata Cheba
  4. Henryk Jarosiewicz
  5. Dariusz Nowak

KOŁO PZW „ŁĄCZNOŚĆ” SŁUPSK

  1. Andrzej Dąbrowski
  2. Mariusz Skalski
  3. Daniel Domaradzki

KOŁO PZW „SCANIA” SŁUPSK

  1. Nieradko Ryszard
  2. Kolski Zbigniew
  3. Grabowski Miłosz

KOŁO PZW „BELFER” SŁUPSK

  1. Drozdowski Marian
  2. Mikulska Joanna

 

POWIAT SŁUPSK

KOŁO PZW W MOTARZYNIE

  1. Wiesław Skwara
  2. Mirosław Mozol
  3. Dariusz Jarzębiński

KOŁO „EKO-STAR” w Krępie Słupskiej

  1. Mikulski Janusz,
  2. Mikulski Paweł.

KOŁO „CSMW” USTKA

  1. Żelski Mariusz,
  2. Tryba Robert,
  3. Filipek Marian,
  4. Giza Marcin

KOŁO PZW W SYCEWICACH

  1. Zbigniew Piotrowski
  2. Jan Stępniewski
  3. Feliks Świątek
  4. Jan Palacz

KOŁO PZW W GŁÓWCZYCACH

  1. Krzysztof Wasielewski,
  2. Arkadiusz Wasielewski,
  3. Ilona Szyposzyńska.

KOŁO PZW W POTĘGOWIE

  1. Franciszek Leja
  2. Wojciech Kostuchowski
  3. Grzegorz Parszewski

KOŁO PZW „OKOŃ” DAMNO

  1. Zbigniew Zieliński
  2. Henryk Walituw
  3. Fogt Andrzej

KOŁO PZW „USTKA-MIASTO”

  1. Waldemar Kobylczak
  2. Andrzej Tomczak
  3. Józef Kot

KOŁO PZW W DĘBNICY KASZUBSKIEJ

  1. Wiesław Zakrzewski
  2. Michał Budzich
  3. Marek Szczepański
  4. Jerzy Szczerbowicz

KOŁO PZW „SZCZUPAK” W DAMNICY

  1. Kozłowski Tomasz,
  2. Sycha Wojciech,
  3. Sobolewski Janusz

KOŁO PZW „MOCZYKIJ” USTKA

  1. Jerzy Wacławski
  2. Andrzej Drozdowski
  3. Daniel Horbacz

KOŁO PZW „LAS” LEŚNY DWÓR

  1. Tadeusz Żukowski
  2. Dariusz Mikszto
  3. Wojciech Jurczyszyn

KOŁO PZW W KĘPICACH

  1. Dziamski Wiesław
  2. Dwulit Krzysztof
  3. Kontowicz Wojciech
  4. Dwulit Miłosz

KOŁO „PLASMET” W WIDZINIE

  1. Jerzy Nowak
  2. Janusz Nowak
  3. Zbigniew Kański

KOŁO „LEŚNIK” W WARCINIE

  1. Łunkiewicz Krzysztof,
  2. Szydłowski Kamil,

KOŁO „TROĆ” WE WŁYNKÓWKU

  1. Falkowski Józef
  2. Zub Edward
  3. Mąka Aleksandra
  4. Mąka Damian

KOŁO „SALMON” PRZY „MOWI” W DUNINOWIE

  1. Janusz Jabłonowski,
  2. Krzysztof Kentopa,
  3. Maciej Bartosik.

 

REJON BYTÓW

KOŁO PZW W BYTOWIE

  1. Piotr Kluk
  2. Edward Braksator
  3. Grażyna Cichosz

KOŁO PZW „LIPIEŃ” CZARNA DĄBRÓWKA

  1. Andrzej Duszkiewicz
  2. Józef Kowal
  3. Ludwik Rębecki

KOŁO PZW „KARAŚ”  MIASTKO

  1. Ardzijewski Zdzisław,
  2. Jacewicz Piotr,
  3. Lubieński Jerzy,
  4. Mieczkowski Ryszard,
  5. Zabłocki Marek,
  6. Zabłocki Marian.

KOŁO PZW TRZEBIELINO

  1. Rutkowski Stanisław
  2. Bobko Władysław
  3. Biliński Janusz

KOŁO PZW „SUM” KOŁCZYGŁOWY

  1. Ireneusz Trawicki
  2. Marek Szulc
  3. Józef Tracz

                                                             

REJON CZŁUCHÓW

KOŁO PZW CZŁUCHÓW

  1. Karol Dziemiańczyk,
  2. Marek Myszka,
  3. Krzysztof Duniec,
  4. Henryk Wdowczyk,
  5. Andrzej Świtoń,
  6. Leszek Gappa,
  7. Maciej Pawłowski,
  8. Piotr Waszkiewicz.

KOŁO PZW CZARNE

  1. Jerzy Wróż
  2. Wiśniewski Ryszard
  3. Zenel Kazimierz

KOŁO PZW DEBRZNO

  1. Jerzy Pietrusza
  2. Edward Pytlos
  3. Jan Lewandowski
  4. Tadeusz Żak

KOŁO PZW KOCZAŁA

  1. Ryszard Drzewiecki
  2. Marian Chrostowski
  3. Stanisław Jankiewicz
  4. Edward Kownacki
  5. Ryszard Jaśkiewicz

KOŁO PZW KONARZYNY

  1. Henryk Brewka
  2. Benedykt Maśloch
  3. Kazimierz Gatz
  4. Mirosław Dorawa
  5. Andrzej Gospodarek
  6. Maria Gospodarek

REJON LĘBORK

KOŁO PZW „MIASTO LĘBORK”

  1. Szablewski Bronisław
  2. Cherek Eugeniusz
  3. Janowicz Ryszard
  4. Rubaszko Michał
  5. Wójcik Piotr
  6. Bednarek Piotr
  7. Frasunkiewicz Piotr

KOŁO PZW „KPP” LĘBORK

  1. Antoni Fiedoruk
  2. Mieczysław Szmidtka
  3. Henryk Łukian

KOŁO PZW „CECH” LĘBORK

  1. Jerzy Rabij
  2. Henryk Tabor
  3. Piotr Tomaszczyk
  4. Jerzy Dziedziński
  5. Polejowska Krystyna

KOŁO PZW SIEMIROWICE

  1. Andrzej Teodoruk
  2. Andrzej Kubica
  3. Krzysztof Burzyński

KOŁO PZW ŁEBA

  1. Henryk Grymm
  2. Ryszard Chojnacki
  3. Jerzy Falkiewicz

KOŁO PZW „PSTRĄG” W NOWEJ WSI LĘBORSKIEJ

  1. Sławomir Myszk
  2. Krzysztof Naczk
  3. Daniel Kowalski
  4. Sebastian Kowalski
  5. Małgorzata, Magdalena Białaszewska

REJON SŁAWNO

KOŁO SŁAWNO

  1. Jan Walkowiak
  2. Bartosz Róg
  3. Ryszard Czyżewski
  4. Kruczyński Izydor
  5. Siwiec Mieczysław

KOŁO „KARAŚ” W POSTOMINIE

  1. Eugeniusz Bożewski
  2. Kazimierz Cichy
  3. Sobolewski Andrzej
  4. Janusz Baranowski

KOŁO „NOWE” W SŁAWNIE

  1. Janusz Łuczak,
  2. Marian Borek,
  3. Wiktor Kamiński.