PZW Słupsk
Menu
XXII EFFC
ZEZWOLENIA     IT
O C H R O N A   W Ó D
Aktualności
ZAKAZ POLOWU RYB
Sport
Rekordy
Kampanie
Przepisy PZW
Poczta
Słońce w Słupsku
Dziś jest: 11.12.2017

wschód: 07:00
zachód: 14:29
Licznik odwiedzin
1531438
Aktualności

A A A

2017-06-12 - 

Władze Okręgu PZW w Słupsku - 2017

...

WYKAZ CZŁONKÓW ZARZADU OKRĘGU PZW w SŁUPSKU

  

wybranych na XII Okręgowym  Zjeździe Delegatów PZW w dniu 10 czerwca 2017r.

Lp.

Nazwisko i imię

Koło

Pełniona funkcja

1

2

3

4

1.

RUDNIK Teodor

„Sandacz” Debrzno

Prezes ZO

2.

ARDZIJEWSKI  Zdzisław

„Karaś” Miastko

Wiceprezes ZO ds. organizacyjnych

3.

DZIEMIAŃCZYK Karol

Człuchów

Wiceprezes ZO ds. zarybień i zagospodarowania wód

4.

JANOWSKI Józef

Kępice

Wiceprezes ZO ds. ochrony wód

5.

MYSZKA Marek

Człuchów

Wiceprezes ZO ds. młodzieży

6.

SZYMAŃSKI Stanisław

„Kolejarz” Słupsk

Wiceprezes ZO ds. sportu

7.

KONDRAT  Grzegorz

„Wędkarz” Słupsk

Sekretarz ZO

8.

KUCZYŃSKI  Adam

Potęgowo

Skarbnik ZO

9.

SZCZEPAŃSKI  Marek

Dębnica Kaszubska

Rzecznik dyscyplinarny ZO

10.

CZAPIEWSKI  Tomasz

Kępice

Członek ZO

11.

DRZEWIECKI Ryszard

Koczała

Członek ZO

12.

DUSZKIEWICZ Andrzej

„Lipień” Czarna Dąbrówka

Członek ZO

13.

MARKIEWICZ Mirosław

„Słupia” Słupsk

Członek ZO

14.

SOSNOWSKI Leszek

„Kolejarz” Słupsk

Członek ZO

15.

SZABLEWSKI Bronisław

„Miasto” Lębork

Członek ZO

16.

WALKOWIAK Jan

Sławno

Członek ZO

17.

WRÓŻ Jerzy

Czarne

Członek ZO

 

WYKAZ CZŁONKÓW OKRĘGOWEJ KOMISJI REWIZYJNEJ PZW w SŁUPSKU

  

wybranych na XII Okręgowym  Zjeździe Delegatów PZW w dniu 10 czerwca 2017r.

Lp.

Nazwisko i imię

Koło

Pełniona funkcja

1

2

3

4

1.

ZABŁOCKI  Marian

„Karaś” Miastko

Przewodniczący OKR

2.

SZPILEWSKI  Marian

Siemirowice

Z-ca Przewodniczącego OKR

3.

KAPUSTA Robert

„Przyjezierze” Słupsk

Sekretarz OKR

4.

CZYŻEWSKI Ryszard

Sławno

Członek OKR

5.

GOSPODAREK Andrzej

Konarzyny

Członek OKR

WYKAZ CZŁONKÓW OKRĘGOWEGO SĄDU KOLEŻEŃSKIEGO PZW w SŁUPSKU

  

wybranych na XII Okręgowym  Zjeździe Delegatów PZW w dniu 10 czerwca 2017r.

Lp.

Nazwisko i imię

Koło

Pełniona funkcja

1

2

3

4

1.

LUBIEŃSKI Jerzy

„Karaś” Miastko

Przewodniczący OSK

2.

PAWIŃSKI Jacek

„Przyjezierze” Słupsk

Z-ca Przewodniczącego OSK

3.

WOJCECH Zygmunt

„Miasto” Słupsk

Sekretarz OSK

4.

CHEREK Eugeniusz

„Miasto” Lębork

Członek OSK

5.

DĄBSKI Radomir

Dębnica Kaszubska

Członek OSK

6.

GRABOWSKI Miłosz

„SCANIA” Słupsk

Członek OSK

7.

POLEJOWSKI Michał

„Cech” Lębork

Członek OSK



Zapraszamy do odwiedzania naszej strony
Copyright © 2006 - ZO PZW Słupsk - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie treści bez zgody ZO PZW Słupsk zabronione.