Terminarz imprez organizowanych w 2020r.

TERMINARZ IMPREZ ORGANIZOWANYCH PRZEZ ZO PZW SŁUPSK W 2020 ROKU

 

Terminarz zawodów okręgu słupskiego może być korygowany przez OKS  po zatwierdzeniu terminarza imprez krajowych i międzynarodowych przez ZG PZW. Zatwierdzenie terminarza imprez krajowych i międzynarodowych jest przewidywane  na koniec grudnia 2019 roku.

 

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA 

Lp. Nazwa zawodów Data Miejsce Organizator
1 Dzień Europy 10.05.2020 „Staw Łabędzi” Słupsk ZO PZW
2 Słupska Olimpiada Młodzieży 23.05.2020 „Staw Łabędzi” Słupsk OKS, Koło PZW „Kolejarz”
3 Spławikowe MO seniorów 06-07.06.2020 Łeba ZO PZW
4 MO kobiet, kadetów, juniorów 30.05.2020 Jez. Miejskie Duże Koło PZW Człuchów
5 Dzień Dziecka 31.05.2020 „Staw Łabędzi” Słupsk ZO PZW
6 Maraton nocny 27-28.06.2020 „Staw Łabędzi” Słupsk Koło PZW „Kolejarz”
7 14 Turniej Kół – I Tura 12.07.2020 Koło PZW „Łączność”
8 14 Turniej Kół – I Tura 09.08.2020 Koło PZW „Łączność”
9 Otwarte Zawody Spławikowe „60-lecie Koła PZW „Łączność” 16.08.2020 „Staw Łabędzi” Słupsk Koło PZW „Łączność”
7 Memoriał im. Ryszarda Osmańskiego 23.08.2020 „Staw Łabędzi” Słupsk ZO PZW

 

DYSCYPLINA KARPIOWA

Lp. Nazwa zawodów Data Miejsce Organizator
1 VI Karpiowe MO 6-9.08.2020 Jez. Wandzińskie Koło PZW Człuchów
2 I Karpiowe MP juniorów 03-05.07.2020 Jez. Wandzińskie Koło PZW Człuchów

 

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

Lp. Nazwa zawodów Data Miejsce Organizator
1 Indywidualne MO  z brzegu I, II   tura      19.04.2020 Rz. Wieprza, Broczyna Koło PZW Karaś Miastko
3 Teamowe MO I,II tura

(II tura w ramach XII Ogólnopolskich zawodów spinningowych parami z łodzi)

12-13.09.2020 Jez. Łazienkowskie Jez. Rychnowskie ZO PZW
4 XI Ogólnopolskie zawody spinningowe parami z łodzi 13.09.2020 Jez. Rychnowskie Koło PZW Człuchów
5 XIX Ogólnopolskie zawody spinningowe parami z łodzi    30.08.2020 Jez. Bobięcińskie Koło PZW Karaś Miastko

 

DYSCYPLINA MUCHOWA

Lp. Nazwa zawodów Data Miejsce Miejsce
1 Muchowe Mistrzostwa Okręgu 21.06.2020 Łupawa

(Wieprza)

Koło PZW „Trzy Rzeki”
2 Lipień Słupi 13.09.2020 Słupia Koło PZW „Trzy Rzeki”
3 Puchar Ziem Północnych 17 – 18.10.2020 Wieprza – Studnica Koło PZW „Trzy Rzeki”

 

DYSCYPLINA MORSKA

Lp. Nazwa zawodów Data Miejsce Organizator
1 Morskie MP brzegowo-plażowe 14–17.05.2020 (21-24.05.2020) Łeba SKWM Pomuchel Lębork
2 Morskie MO brzegowo-plażowe 18-19.04.2020 Ustka– III molo – GROTEX ZO PZW
3 Morskie GPP brzegowo – plażowe „Puchar Mikado” 23-25.10.2020 (06-08.11.2020) Ustka – Rowy

 

DYSCYPLINA FEEDER

Lp. Nazwa zawodów Data Miejsce Organizator
1 Otwarte zawody o Puchar Wójta Czarna Dąbrówka. 19.07.2020 Jez. Kopieniec Duży Koło PZW „Lipień” Czarna Dąbrówka

 

Mistrzostwa Okręgu – kolor zielony

Mistrzostwa Polski – kolor niebieski

Uwaga ! Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w terminie lub miejscu rozegrania zawodów.

Proszę o zgłaszanie do końca grudnia 2019 rezerwacji zawodów na „Stawie Łabędzim” przez Koła PZW których przedstawiciele brali udział w koszeniu trawy wokół stawu w 2019 roku. Pozostałe Koła PZW rezerwują zawody na „Stawie Łabędzim” od stycznia 2020 roku. Terminy koszenia trawy wokół „Stawu Łabędziego” w roku 2020 będą ogłaszane w kwietniu 2020 na stronie internetowej ZO PZW w Słupsku.

 

v-ce prezes ds. sportu ZO PZW w Słupsku
Stanisław Szymański