LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW – MISTRZOSTWA POLSKI W WĘDKARSTWIE MUCHOWYM – SENIOR | ||
Lp. | Okręg/ Klub | zawodnik |
1 | PZW Okręg Białystok | Makiełkowski Marek |
2 | WKS Soła Oświęcim | Grzywa Rafał |
3 | WKS Soła Oświęcim | Maciaszek Tomasz |
4 | Okręg PZW Bielsko – Biała | Pindel Mariusz |
5 | Krzysztoń Andrzej | |
6 | Borys Michał | |
7 | WKS Bielsko – Biała | Szewczyk Krzysztof |
8 | Pałka Mirek | |
9 | Benio Adam | |
10 | WKS PZW Bielsko-Biała Sekcja Wadowice | Guzdek Stanisław |
11 | Szymala Kazimierz | |
12 | Janas Bogdan | |
13 | SMKW Soła Węgierska Górka | Jurasz Adam |
14 | Zawada Andrzej | |
15 | Staś Szymon | |
16 | WKS Żylica Buczkowice | Mikrut Arkadiusz |
17 | Habdas Paweł | |
18 | Kwaśniewski Dariusz | |
19 | WKS Żylica Buczkowice | Gluza Tomasz |
20 | Okręg PZW Bydgoszcz | Wiszniewski Michał |
21 | Czapiewski Dariusz | |
22 | Deba Jan | |
23 | Okręg PZW Bydgoszcz | Pszczółkowski Piotr |
24 | Okreg PZW Częstochowa | Jop Sebastian |
25 | Kielan Kamil | |
26 | Witkowski Dawid | |
27 | Okreg PZW Częstochowa | Radosz Kamil |
28 | GKWS NEPTUN Gdańsk | Greszta Michał |
29 | Dyduch Jarosław | |
30 | Ordzowiały Dariusz | |
31 | GKWS NEPTUN Gdańsk | Polakowski Wincenty |
32 | Okręg PZW Jelenia Góra | Kuźniewski Robert |
33 | Kuczewski Piotr | |
34 | Wieczorek Tomasz | |
35 | OKW Katowice I | Nieckuła Marek |
36 | Nocoń Jakub | |
37 | Jaklewicz Jacek | |
38 | Okręg PZW Katowice | Padacz Łukasz |
39 | OKW Katowice II | Haszczyc Michał |
40 | Majer Włodzimierz | |
41 | Gaweł Krzysztof | |
42 | OKW Katowice | Bodinka Andrzej |
43 | OKW Katowice | Semik Andrzej |
44 | PZW Okręg Kielce | Madej Tomasz |
45 | WKS Kraków Myślenice | Ostafin Łukasz |
46 | Słomka Marcin | |
47 | Szlachetka Mariusz | |
48 | WKS Kraków Garnizonowe/Stare Miasto | Buda Piotr |
49 | WKS Kraków Garnizonowe/Stare Miasto | Opach Kamil |
50 | WKS Kraków Kleparz/Stare Miasto | Opach Zdzisław |
51 | Zasadzki Andrzej | |
52 | Zasadzki Zbigniew | |
53 | Okręg PZW Kraków Nowa Huta/Zwierzyniec | Chytła Wojciech |
54 | Gębala Piotr | |
55 | Obruśnik Marcin | |
56 | Okręg PZW Kraków | Gawlicki Piotr |
57 | Skurzyński Grzegorz | |
58 | Nalepa Aneta | |
59 | Okręg PZW Krosno IV | Telesz Wojciech |
60 | Guziec Robert | |
61 | Mróz Krzysztof | |
62 | Okręg PZW Krosno V | Pawłowski Rafał |
63 | Wojtaszek Grzegorz | |
64 | Rettinger Waldemar | |
65 | Okręg PZW Krosno | Skrechota Adam |
66 | Rycyk Patryk | |
67 | Janik Jan | |
68 | TRAPER Rymanów | Konieczny Grzegorz |
69 | Fejkiel Michał | |
70 | Rapiej Bartosz | |
71 | Okręg PZW Krosno I | Konieczny Piotr |
72 | Walczyk Marek | |
73 | Korzeniowski Maciej | |
74 | Okręg PZW Krosno II | Sołtysik Piotr |
75 | Kinal Paweł | |
76 | Tobiasz Robert | |
77 | Okręg PZW Krosno III | Borowiec Wacław |
78 | Borowiec Łukasz | |
79 | Wierdak Marcin | |
80 | Okręg PZW Legnica I | Mikulski Konrat |
81 | Pilszek Rafał | |
82 | Łobas Barbara | |
83 | Okręg PZW Legnica II | Wojdyno Zbigniew |
84 | Gagatek Sławomir | |
85 | Wanagiel Marek | |
86 | Okręg PZW Lublin | Ryszard Bąk |
87 | Marcin Kurnicki | |
88 | Piotr Zieleniak | |
89 | OKW Bystrzyca Lublin I | Grzegorz Gołofit |
90 | Piotr Armatys | |
91 | Mateusz Irsak | |
92 | OKW Bystrzyca Lublin II | Lesław Gołofit |
93 | Chrobak Grzegorz | |
94 | Mariusz Wałachowski | |
95 | OKW Bystrzyca Lublin III | Piotr Zaremba |
96 | Sławomir Skałuba | |
97 | Przemysław Paszko | |
98 | OKW Bystrzyca Lublin | Mariusz Rodak |
99 | Okręg PZW Lublin | Tęcza Przemysław |
100 | Okręg Mazowiecki PZW | Bednarski Przemysław |
101 | Mizer Rami | |
102 | Krawiecki Marek | |
103 | NKS PZW Piła | Andrzejewski Artur |
104 | Sienkiewicz Jarosław | |
105 | Olejniczak Jan | |
106 | WKS Dunajec II | Lach Józef |
107 | Gonciarczyk Janusz | |
108 | Baklarz Ryszard | |
109 | WKS Dunajec s. Mszanka | Kowalski Marek |
110 | Kowalski Dawid | |
111 | Kubik Piotr | |
112 | WKS Dunajec s. Caddis | Wnękowicz Adam |
113 | Wnękowicz Andrzej | |
114 | Wnękowicz Antoni | |
115 | WKS Dunajec | Pękała Rafał |
116 | WKS Dunajec | Czech Szymon |
117 | WKS Dunajec Zakopane I | Jankowski Maciej |
118 | Łukaszczyk Andrzej | |
119 | Gąsienica Daniel Janusz | |
120 | WKS Dunajec Zakopane II | Gąsienica Bryjak Karol |
121 | Łukaszczyk Janusz | |
122 | Michalski Wojciech | |
123 | KWM ALEXANDRA | Węgrzyn Janusz |
124 | KWM ALEXANDRA | Lorenc Łukasz |
125 | Litwin Adam | |
126 | Czarnecki Jacek | |
127 | Okręg PZW Piotrków Tryb. | Amróżkiewicz Albert |
128 | Piech Jarosław | |
129 | Amróżkiewicz Grzegorz | |
130 | WKS Albatros | Gajda Paweł |
131 | Rędzikowski Krzysztof | |
132 | Ciążyński Arkadiusz | |
133 | Okręg PZW w Poznaniu | Błaszczak Gerard |
134 | Bednarek Ludwik | |
135 | Nowak Jarosław | |
136 | WKS SanSport Dynów PZW Przemyśl I | Gerula Grzegorz |
137 | Kaniuczak Jarosław | |
138 | Hadam Bartosz | |
139 | WKS SanSport Dynów PZW Przemyśl | Łach Paweł |
140 | WKS SanSport Dynów PZW Przemyśl II | Szewczyk Boguslaw |
141 | Hadam Stanisław | |
142 | Krupa Stanisław | |
143 | PWKS Rzeszów | Lipa Grzegorz |
144 | Darżynkiewicz Bartłomiej | |
145 | Skrzypek Grzegorz | |
146 | PWKS Rzeszów | Sojka Zbigniew |
147 | Okręg PZW Słupsk | Kubacki Adam |
148 | Kręcigłowa Dariusz | |
149 | Tołoczko Bartosz | |
150 | Okręg PZW Słupsk | Maciąg Bartłomiej |
151 | Okręg PZW Słupsk | Kwiek Kacper |
152 | Ryta Piotr | |
153 | Władymirow Daniel | |
154 | BIG-FISH Szczecin | Żurowski Przemysław |
155 | Konwiński Andrzej | |
156 | Ciszewski Jarosław | |
157 | BIG-FISH Szczecin | Rycyk Łukasz |
158 | Okręg PZW Wałbrzych | Terlecki Marek |
159 | Buchwald Tomasz | |
160 | Bernarczyk Krystian | |
161 | Okręg PZW Wałbrzych | Adamów Jan |
162 | Okręg PZW Wrocław | Bartosz Kuciel |
LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW – MISTRZOSTWA POLSKI W WĘDKARSTWIE MUCHOWYM – JUNIOR | ||
Lp. | Klub/Okręg | zawodnik |
1 | WKS Bielsko Biała | Toczek Gabriel |
2 | GKWS Neptun Gdańsk | Groth Dawid |
3 | Okręg PZW Katowice | Szeląg Hubert |
4 | Okręg PZW Katowice | Czapiewski Iwo |
5 | Okręg PZW Krosno | Konieczny Szymon |
6 | Okręg PZW Krosno | Zając Krzysztof |
7 | Okręg PZW Lublin | Podstawka Artur |
8 | Okręg PZW Lublin | Kurnicki Michał |
9 | Okręg PZW Lublin | Widerlik Miłosz |
10 | Okręg PZW Lublin | Merkisz Aleksander |
11 | Okręg PZW Lublin | Zieleniak Marcel |
12 | Okręg Mazowiecki PZW | Lawrence Łukasz |
13 | WKS Dunajec s. Nowy Targ nr 17 | Pabian Andrzej |
14 | KWM ALEXANDRA | Dereń Kamil |
15 | KWM ALEXANDRA | Salachna Michał |
16 | KWM ALEXANDRA | Wójcik Maciej |
17 | WKS SanSport Dynów PZW Przemyśl | Kaniuczak Oskar |
18 | WKS SanSport Dynów PZW Przemyśl | Kopacki Jakub |
19 | Okręg PZW Słupsk | Wysocki Antoni |
LISTA ZGŁOSZONYCH UCZESTNIKÓW – MISTRZOSTWA POLSKI W WĘDKARSTWIE MUCHOWYM – osoby towarzyszące | ||
Lp. | Klub/Okręg | trener/kierownik/opiekun |
1 | PZW Okręg Białystok | Rafał Bełbot |
2 | WKS Bielsko – Biała | Ostruszka Krzysztof |
3 | Okreg PZW Częstochowa | Popkiewicz Mariusz |
4 | Okreg PZW Częstochowa | Klimczak Rafał |
5 | GKWS Neptun Gdańsk | |
6 | Okręg PZW Katowice | |
7 | Okręg PZW Katowice | |
8 | PZW Okręg Kielce | Adam Błaszkiewicz |
9 | Okręg PZW Lublin | Podstawka Paweł |
10 | Okręg Mazowiecki PZW | Tłoczek Krzysztof |
11 | WKS SanSport Dynów PZW Przemyśl | |
12 | PWKS Rzeszów | Andrzej Adamiak |
13 | Okręg PZW Słupsk | Buśkiewicz Zbigniew |
14 | Okręg PZW Wrocław | Patryk Szymczak |