MISTRZOSTWA OKRĘGU W WĘDKARSTWIE MUCHOWYM WIEPRZA 2006
Ilość zawodników 32 | ||||||||||||||
Ilość złowionych ryb 72 | TURA 1 | TURA 2 | PUNKTY | |||||||||||
Miejsce | Nazwisko i imię | Miejscowość | Sektor | Ilość | Małe | Najdłuższa | Miejsce | Sektor | Ilość | Małe | Najdłuższa | Miejsce | Ogółem m | Ogółem d |
ryb | punkty | ryba | w sektorze | ryb | punkty | ryba | w sektorze | punkty | punkty | |||||
1 | Adamiak Andrzej | Lębork | A | 6 | 2280 | 30,2 | 1 | B | 4 | 1950 | 33,4 | 1 | 4230 | 2 |
2 | Jankowski Edward | Czarne | B | 2 | 900 | 32,3 | 1 | A | 4 | 1470 | 28 | 2 | 2370 | 3 |
3 | Kręcigłowa Dariusz | Czarne | A | 3 | 1230 | 31,1 | 3 | B | 2 | 960 | 32,5 | 2 | 2190 | 5 |
4 | Kubacki Adam | Słupsk | A | 4 | 1920 | 32,3 | 2 | B | 1 | 450 | 29,6 | 4 | 2370 | 6 |
5 | Sil Roman | Słupsk | B | 1 | 510 | 31,1 | 5 | A | 3 | 1530 | 34,6 | 1 | 2040 | 6 |
6 | Błochowiak Borys | Słupsk | A | 3 | 1230 | 30,1 | 4 | B | 2 | 870 | 32,6 | 3 | 2100 | 7 |
7 | Chaciński Jacek | Obłęże | B | 1 | 480 | 30,1 | 6 | A | 4 | 1380 | 27 | 3 | 1860 | 9 |
8 | Janowski Janusz | Bytów | B | 1 | 450 | 29,3 | 7 | A | 2 | 870 | 30,2 | 4 | 1320 | 11 |
9 | Kaminski Daniel | Słupsk | B | 1 | 540 | 32,5 | 3 | A | 1 | 480 | 30,5 | 9 | 1020 | 12 |
10 | Grosman Alfred | Słupsk | A | 2 | 810 | 30,5 | 6 | B | 1 | 360 | 26,1 | 7 | 1170 | 13 |
11 | Buśkiewicz Zbigniew | Słupsk | B | 1 | 540 | 32,3 | 4 | A | 1 | 450 | 29,5 | 10 | 990 | 14 |
12 | Rybaczek Sebastian | Lębork | B | 2 | 660 | 26,1 | 2 | A | 1 | 330 | 25,3 | 13 | 990 | 15 |
13 | Wolański Andrzej | Słupsk | A | 1 | 390 | 28 | 13 | B | 1 | 420 | 28,8 | 5 | 840 | 18 |
14 | Paszkowski Marcin | Słupsk | A | 2 | 1200 | 36,2 | 5 | B | 0 | 0 | 0 | 17 | 1200 | 22 |
15 | Kręcigłowa Piotr | Czarne | B | 0 | 0 | 0 | 17 | A | 2 | 720 | 26,5 | 5 | 720 | 22 |
16 | Szyszka Dariusz | Czarne | B | 0 | 0 | 0 | 17 | A | 1 | 570 | 33,2 | 6 | 570 | 23 |
17 | Tołoczko Bartosz | Słupsk | A | 0 | 0 | 0 | 17 | B | 1 | 420 | 28 | 6 | 420 | 23 |
18 | Ignaczak Sergiusz | Słupsk | A | 1 | 570 | 33,5 | 7 | B | 0 | 0 | 0 | 17 | 570 | 24 |
19 | Kościuk Grzegorz | Lębork | B | 0 | 0 | 0 | 17 | A | 1 | 540 | 32,2 | 7 | 540 | 24 |
20 | Zmarzły Tomasz | Słupsk | A | 1 | 540 | 33 | 8 | B | 0 | 0 | 0 | 17 | 540 | 25 |
21 | Grabowski Jacek | Cz.Dąbrówka | B | 0 | 0 | 0 | 17 | A | 1 | 510 | 31,1 | 8 | 510 | 25 |
22 | Myśliński Tomasz | Słupsk | B | 1 | 360 | 26 | 8 | A | 0 | 0 | 0 | 17 | 360 | 25 |
23 | Tołoczko Marek | Słupsk | A | 1 | 540 | 32,6 | 9 | B | 0 | 0 | 0 | 17 | 540 | 26 |
24 | Sujka Adam | Słupsk | A | 1 | 540 | 32,5 | 10 | B | 0 | 0 | 0 | 17 | 540 | 27 |
25 | Ptaszyński Zdzisław | Lębork | A | 1 | 510 | 31,3 | 11 | B | 0 | 0 | 0 | 17 | 510 | 28 |
26 | Wysocki Artur | Słupsk | B | 0 | 0 | 0 | 17 | A | 1 | 360 | 26,2 | 11 | 360 | 28 |
27 | Patrykus Roman | Cz.Dąbrówka | A | 1 | 510 | 31,2 | 12 | B | 0 | 0 | 0 | 17 | 510 | 29 |
28 | Pigła Andrzej | Lębork | B | 0 | 0 | 0 | 17 | A | 1 | 330 | 25,5 | 12 | 330 | 29 |
29 | Gronda Jerzy | Kępice | B | 0 | 0 | 0 | 17 | A | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 34 |
29 | Dziamski Mateusz | Kępice | B | 0 | 0 | 0 | 17 | A | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 34 |
29 | Koperski Krzysztof | Czarne | A | 0 | 0 | 0 | 17 | B | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 34 |
29 | Bochatkiewicz Marek | Kępice | A | 0 | 0 | 0 | 17 | B | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 34 |